NCSWLF.015 4OZ
- 型號描述:
No-Clean Wire Solder Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5) Spool, 4 oz (113.40g)
LF SOLDER WIRE 96.5/3/0.5 TIN/SI
- 型號:
- NCSWLF.015 4OZ
- 品牌:
- Chip Quik Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Wire Solder
- Composition
- Sn96.5Ag3Cu0.5 (96.5/3/0.5)
- Diameter
- 0.015" (0.38mm)
- Melting Point
- 423 ~ 428°F (217 ~ 220°C)